Ubytovanie

Zariadenie pre seniorov - pavilón „D“ - kapacita 40 miest

Jednoposchodová časť budovy, kde sú klienti ubytovaní v dvojlôžkových izbách a troch jednolôžkových izbách. Izby sú vybavené nábytkom- postele, stôl, stoličky, komody, nočný stolík, vstavané skrine.
Izby si môžu klienti zariadiť aj vlastným nábytkom a spríjemniť si tak pobyt v zariadení. WC a kúpeľňa pre klientov sa nachádza na chodbe na každom poschodí. Mobilní klienti sú umiestnení na poschodí, imobilní na prízemí. Súčasťou oddelenia sú tvorivé dielne Plamienok, Nezábudka, Prútik a Iskra, kde sa klienti venujú ručným prácam a pamäťovým tréningom. Tvorivá dielňa Nezábudka slúži aj  ako spoločenská miestnosť, ktorá je vybavená TV prijímačom, kde klienti trávia čas pozeraním programu.

Domov sociálnych služieb - pavilón „C“ - kapacita 45 miest

Jednoposchodová časť budovy, kde sú klienti ubytovaní v dvojlôžkových a v troch jednolôžkových izbách. Izby sú vybavené nábytkom – polohovateľné postele, stôl, stoličky, komody, nočný stolík, vstavané skrine.
Na prízemí oddelenia sú umiestnení imobilní klienti, mobilní klienti sú umiestnení na poschodí.  WC a kúpeľňa pre klientov sa nachádza na chodbe na každom poschodí. Aj na tomto oddelení sa nachádza tvorivá dielňa Bystruška, v ktorej sa klienti venujú ručným prácam. Zároveň je táto miestnosť využívaná aj ako knižnica. Klienti si môžu zapožičať knihy a časopisy na čítanie.  Na  prízemie sa nachádza i oddychová zóna, kde klienti odpočívajú v kreslách a čas si krátia pozeraním programu  TV prijímačom.

Izba s tv Izba vstupná časť

Špecializované zariadenie – pavilón „B“ - kapacita 30 miest

Špecializované zariadenie je  vytvorené od 01.06.2016. Ide o jednopodlažnú časť budovy, kde sú klienti  umiestnení na izbe po troch. Na izbách sú polohovateľné postele, vstavané skrine,  stôl s dvomi stoličkami. WC a kúpeľňa pre klientov sa nachádza na chodbe. Súčasťou oddelenia je jedáleň a tvorivá dielňa „Delfín“, v ktorej klienti trávia voľnočasové aktivity.

Izba pavilón B